середа, 16 січня

Диво народження нової України

Тарас Грень Прес-центр АТО, підполковник.
Сьогодні я був свідком чудового дійства. Бачив, як народжується нова Україна.
Зображення 1 / 6 Використовуйте клавіші для перегляду

Учні старших класів середньої загальноосвітньої школи №90 міста Львова об'єднались у ініціативну групу і за власним бажанням розпочали працювати на допомогу українським військовим, які захищають національну державність від російської агресії.

Всього за три дні, залишаючись в школі після уроків, учні разом з вчителями виготовили п'ять зимових маскувальних сіток.

"Діти роблять все це з великим захопленням і натхненням, – розповіла вчитель Тетяна Петрів. – Співають гарних українських пісень і навіть, на знак підтримки Збройних Сил України, купили собі військові одностро"ї.

Виготовляють маскувальні сітки, як то кажуть, з підручних засобів – старих простирадл та всього іншого матеріалу, який має сніжно-білий колір. Його приносять з дому небайдужі люди. А основу для сітки закуповує на пожертви одна з церков мікрорайону.

"Переконаний, що нашим воїнам зараз такі маскувальні сітки дуже потрібні, – каже учень В'ячеслав Волгін.  Тому ми намагаємось у свій вільний час робити їх якнайшвидше і більше".

До речі, плести маскувальні сітки – не така вже і проста справа. Спочатку основу для майбутнього маскування розтягують на спеціальній рамці, а потім, витримуючи заданий візерунок, обплітають білою матерією кожен квадрат сітки. Робити це потрібно уважно. Адже матерія має міцно триматись і лягати на всю площину сітки.

Зараз, за словами викладача предмету “Захист Вітчизни” підполковника у запасі Анатолія Шевчука, ініціативна група дітей до якої увійшли Руслан Конь, В’ячеслав Коваль, Владислав Пацюта, Назар Пушка, Богдана Остапчик, Христина Свинар, Андрій Федчишин, Христина Васильків, Віта Наконечна, розпочали роботу з виготовлення не лише маскувальних сіток, але й спеціальних маскувальних костюмів для снайперів та спостерігачів. 

КОМЕНТУВАТИ