п'ятниця, 19 квітня

Литовський агент Путін

Дмитро Бушуєв Соціальний філософ
Кожен крок Путіна, все, що він робив, вело до ізоляції Росії, до того, аби всі цивілізовані люди трималися від неї подалі.

…А через 10-15 років після смерті Путіна нащадки відкриють архіви і з жахом дізнаються, що мало хто ненавидів Росію з такою силою, як ВВП, вихідець з Петербурга, з чудських племен. Ненавидів усією душею цю московитську імперію: за зґвалтований Новгород, за розгромлений Псков, за образливе прізвисько «чухна», яким називали його діда.

З глибоким щемом у серці вони копнуть глибше і побачать, що так – Путін таки був литовським агентом. Агентом успішним, що повністю досягнув своєї мети, виключивши з «європейського клубу», перетворивши її знову в «Тартарію», у мракобісне середньовіччя, у відплату за всі знущання, яких його народ зазнав від Росії. Одним махом помстився за Смоленськ, Брест-Литовськ і Київ.

І тоді пазл складеться: мешканці країни, знову й назавжди загнаної в кордони Московського князівства, країни-парії, збагнуть, що таки правда: кожен крок Путіна, все, що він робив, вело до ізоляції Росії, до того, аби всі цивілізовані люди трималися від неї подалі. Що ідеєю-максимум цього «збирача земель рускіх» і справді було їх збирання – але не в межах Московії, яка й до Русі-то особливого стосунку не мала, а в межах Великого Князівства Литовського…

Ото сміху буде. 

КОМЕНТУВАТИ