fbpx

Наступними жертвами вбивць Бузини можуть стати Гелетей і Полторак

Політика 14:26, 17.04, 2015

На жаль, я не помилився, коли днями висловив припущення, що скоро з'явиться неіснуюча терористична організація, яка буде себе позиціонувати як "народні месники".

Отже, сьогодні Володимир Фесенко отримав лист від якоїсь "УПА", яка взяла на себе відповідальність за вбивства останніх днів. Як на мене – це не політична організація, а група вбивць-диверсантів, які отримують завдання з-за меж України.

Зараз важливо спрогнозувати, як ситуація розвиватиметься далі. Дозволю собі кілька міркувань з цього приводу.

1. Найближчими тижнями, на жаль, буде вбито ще кілька людей. Паралельно в інтернет буде викладене відео з людьми в масках, які, можливо, з явним галицьким акцентом скажуть, що їм надоїло чекати, коли нова влада нарешті почне боротися з прихвоснями Москви (галицький акцент потрібен тільки для того, щоб ніхто не запідозрив росіян в організації вбивств). При цьому, мені здається, що ці терористи будуть в кращих традиціях ранньої ІРА говорити, що вони ніколи не вбиватимуть невинних жінок і дітей, а їх ціль – вороги України.

2. Нинішня ситуація чомусь співпала із загостренням питання люстрації в медіапросторі. Розмови терористів будуть іти під акомпонемент розмов про те, що люстрації у нас нема і її ніхто не проводить (подивіться сьогоднішнього Шустера). Не треба забувати, що, за однією з версій, питання люстрації, крім всього іншого, стоїть на особливому контролі в Кремлі. Справа в тому, що такий процес, як очищення влади, неможливий без конфлікту інтересів, а значить, його можна використовувати в піар-війнах. 

3. В соцмережах зараз з'явиться маса ботів і інфікованих ними "противсіхів", які почнуть в унісон з "УПА" говорити, що ніякого "УПА" не виникло б, якби Порошенко і Яценюк не втрачали час, а почали чистку влади ще рік тому. На фоні погіршення ситуації в економіці – ця тема може інфікувати і частину здорового населення. Паралельно, звичайно ж, буде розігруватися типово російська історія про інородців і іновірців (євреї та грузини захопили владу в країні).

4. Всі "противсіхи" мають чітко зрозуміти одну річ  головна мета вбивств Калашникова чи Бузини – це розігрів теми. Далі ці терористи, за всіма законами жанру, мають почати вбивати "зрадників" з числа нинішніх провладних політиків. Комусь згадають Іловайський котел, комусь корупцію в особливо крупних розмірах.

5. На жаль, я не сумніваюся, що з'явиться і "АнтиУПА", яка буде вбивати "представників хунти", щоб помститися за "русских людей". Таким чином буде створено такий собі майданчик для терористичної громадянської війни.

А тепер найголовніше  як з цим боротися. Можна говорити про те, що СБУ має зловити вбивць, але цього замало. Нові вбивці будуть рости, як гриби після дощу, якщо буде на те воля з сусідньої держави. Для того, щоб побороти цих псевдотерористів, треба забрати у них основні козирі. А головний їхній козир  відсутність багаторічних вироків для героїв антимайдану і корупціонерів. Три-чотири вироки  і у терористів з "УПА" не буде жодної соціальної бази. "Противсіхи" переключаться на них самих.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: