неділя, 19 травня

Швидкий кордон

Ростислав Шпук Підприємець, громадський активіст
Той, хто хоче української землі, – матиме її вдосталь одразу на кордоні, як і вона – його.

Скомпілював коротке відео про надшвидке дешеве будівництво кордонів – точніше, першої їхньої лінії (на червоні формальні написи уваги не звертайте: не було під руками монтажної проги). Йдеться про англійську технологію моментального зведення кордонів просто із підніжної землі, для чого потрібно лише багато сітки товщиною 4 мм, скріпленої спіралями, плівка та "інструменти": контейнери з двома "експедиторами" і лопати або екскаватори.

Технологія дозволяє зводити до максимуму висоту і до мінімуму  наш стійкий лукавий людський фактор забудовника, який може практично знівелювати будь-який задум. Ну, і найголовніша перевага земельних огорож над бетонними  їх можна засадити садами, "щоб цвіли сади для тебе, як до мене йдеш": той, хто хоче української землі, – матиме її вдосталь одразу на кордоні, як і вона  його. Бо Росія, накрита туманом атмосферного психозу, вступила з нами саме у земельні відносини, тобто з усіх видів відносин вибрала лише їх.

Такий грунтовно-родючий кордон з часом перетвориться на довжелезний солов'їний гай-частокіл, який плетивом свого коріння невпинно укріплюватиме фортифікацію. Залишилось визначитись з "рекомендованими" породами незручних дерев. Причому завершувати будівництво кожного відтинку кордону потрібно ритуально: усі присутні живі вкидатимуть грудочку землі. На дно можна класти тотемники – по одному рудому опудалу з жовтим поясом на один кілометр огорожі.

Досі Україна починалась на своєму залежаному східному боці плавно і повільно, як Азовське море, набираючи глибину українськості після проходження зони спільного ментального користування. Відтепер це неможливо, справа Україна має починатися з шанців.

КОМЕНТУВАТИ