fbpx

Андрухович, Малярчук і Жадан презентували книги у Німеччині

Культура 09:27, 14.10, 2019

Українські автори вчергове приїхали в Німеччину, аби познайомити німецьких і українських читачів з новими книжками та поділитися планами на майбутнє. Серед них іванофранківці Юрій Андрухович і Таня Малярчук.

Автори взяли участь у проєкті “Посилення звучання українських голосів в Західній Європі”, пише КУРС із посиланням на Телеграф.

Про цей проєкт, в рамках якого здійснюється тур, розповіла директор Meridian Czernowitz Євгенія Лопата.

“Для нас тур по Німеччині – це демонстрація якісного українського культурного продукту. Ці автори через свою творчість, зокрема, формують уявлення європейців про сучасний український літературний процес, літературу, культуру і, в результаті, про саму Україну. Вони є справжніми культурними послами”, – сказала Лопата.

У турі, який проходить з 13 по 19 жовтня, беруть участь Сергій Жадан, Юрій Андрухович і Таня Малярчук. Це відомі люди, до думки яких прислухаються як в Україні, так і в німецькомовному світі. Вони визнані, відомі, про що свідчать їхні численні премії, підкреслила директор MERIDIAN CZERNOWITZ.

Лопата зазначає, що публіка стає більш численною. Організовуються читання і зустрічі з місцевою аудиторією німецькою мовою. Але важливим у видавництві вважають також підтримати діаспору.

Подібні зустрічі здебільшого проходять у посольствах. Саме такий вечір відбувся в неділю в Берліні. На ньому Жадан і Андрухович читали уривки: перший – вірші зі своєї нової книги, яку планує видати наступного року і яка навіть поки не має назви. Другий – з книги “Коханці юстиції”, переклад якої на німецьку має з’явитися незабаром.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: