fbpx

Читати художні книги англійською мовою – добрий спосіб її вивчити

Культура 17:01, 24.06, 2019

Хочете знати, на які книги варто звернути увагу? З чого почати і як рухатися далі?

Недостатньо просто вписати в пошуковик «книги англійською Київ»: результати виявляться випадковими і безсистемними.

Книги англійською для початківців повинні мати знайомий сюжет і асоціації – так процес вивчення мови займе менше часу і принесе значно більше задоволення, ніж студіювання нудних підручників і самовчителів. Виходячи з цих 2 принципів, ми відібрали найкращі книги англійською в GRENKA.ua.

Отець Браун: найкращі справи

Честертон – майстер класичного детективу, несподіваної розв’язки і підказок, що вислизають від уваги читачів. Отець Браун – його найвідоміший персонаж, що змагається в популярності з Пуаро і Холмсом. До книги увійшли 10 оповідань про розслідування сищика.

Англійський текст забезпечений поясненнями, словником і транскрипціями.

Банкнота в мільйон фунтів стерлінгів та інші оповідання

Творчість Марка Твена ніби призначена для того, щоб вчити по ній мову і при цьому приємно проводити час. За допомогою методу коментованого читання ви навчитеся не просто перекладати «неперекладну гру слів» – ви навчитеся її розуміти! А неповторний гумор і живий сюжет оповідань Твена зайвих рекомендацій не потребують.

Портрет Доріана Грея

Оскар Уайльд мав талант писати афоризмами. Його роман майже повністю складається з виразів, які згодом стали крилатими. При цьому проза Уайльда – глибоко англійська. Прочитайте книгу в оригіналі з поясненнями – зрозумієте, чому її екранізували більш як 30 разів.

Троє у човні, якщо не рахувати собаки

Повість Джерома К. Джерома займає особливе місце в серцях тих, хто бачив однойменний радянський фільм – а бачили його всі! Хочете по-новому пережити прогулянку в човні і дізнатися, що насправді говорили один одному персонажі? Книга забезпечена коментарями з лексики і культурології, текст скорочений і адаптований.

Зелена миля

Так само неможливо уявити людину, яка не читала цієї книги Стівена Кінга чи не бачила знятого за нею фільму. Душевна проза живого американського класика сповнена національної гуманності. Фантастична складова сюжету чудова, але головне – це життєвість персонажів і їхніх історій. Текст оригіналу супроводжується коментарем і словником.

Принц Каспіан

Текст фантастичної повісті Клайва С. Льюїса поданий в оригіналі – без скорочень і спрощеного синтаксису, але супроводжується також перекладом. Перед читачем розкривається світ героїв і старовинних переказів Старої Нарнії …

Це книга для тих, хто обожнює класичну юнацьку фантастику і хоче навчитися читати літературу в оригіналі, а не перекладну.

Аеропорт

Артур Хейлі – автор 11 творів. Книга «Аеропорт» – вінець його творчості. Це художній роман, але детальність розповіді й ерудованість автора роблять його майже документальним. Адаптований текст і пояснення допоможуть краще зрозуміти не тільки мову, але й роботу середньостатистичного аеропорту.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: