fbpx

Експерти рейтингу "Книжка року-2019" відзначили новинку франківського видавництва

Культура 13:21, 26.07, 2019

Всеукраїнський рейтинг "Книжка року-2019" оголосив підсумки експертного опитування "Лідери літа".

Буквоїд опублікував результати дистанційної експертної сесії Всеукраїнського рейтингу “Книжка року’2019” з визначення “Лідерів літа”. Визначили по 7 найподієвіших книжок півріччя у 5 номінаціях. 

Романа Олега Криштопи “Братство”, що розповідає історію справи Кирило-Мефодіївського товариства, увійшов в короткий список найкращих українських книжок першого півріччя 2019 року в катеґорії “Хрестоматія. Життєписи”.

Нагадаємо, письменник і журналіст  Олег Криштопа презентував в Івано-Франківську “Братство” – документальний роман.

Братство” – це документальний роман, побудований на основі матеріалів слідчої справи Кирило-Мефодіївського товариства: протоколів допитів, очних ставок, зізнань та доносів на братчиків – Шевченка, Костомарова, Куліша та інших, які опинилися в руках політичної поліції.

Тут оживають і герої з потойбіччя: керівник Третього відділу граф Орлов, шеф жандармів Дубельт, київські губернатори Фундуклей та Бібіков, цар Микола І.

Врешті, якщо прочитати історію ще раз й уважно, то в ній проступає відомий біблійний сюжет: з Юдою і тридцятьма срібняками, Петром, який тричі відрікся, Пилатом, що вмиває руки, та Месією.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: