fbpx

Фотовиставку "Обличчя нових громад" відкриють в Івано-Франківську

Культура 11:38, 27.07, 2021

28 липня 2021 року о 9:00 в інноваційному центрі “Промприлад.Реновація” (вул. Академіка Сахарова, 23; 3 поверх) відкриється експозиція “Обличчя нових громад”. 

Проєкт втілений Українським кризовим медіа-центром у рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

На великоформатних панно відображені натхненні мешканці, креативний бізнес та мальовничі природні ландшафти українських громад. Ця фотовиставка про дієвих і активних людей, які живуть і працюють, розвиваючи Україну. На світлинах мешканці сіл і містечок: вчителі, лікарі, спортсмени, представники бізнесу та влади, люди різного віку, які спільними зусиллями змінюють життя своїх громад на краще.

Світлини зроблені відомим українським фотографом Владиславом Соделем під час фотоекспедиції громадами-партнерами програми DOBRE у 2020 році. 

Із 55 фотографій серії – 12 зроблені на Прикарпатті.

У відкритті експозиції візьмуть участь: Владислав Содель, автор фоторобіт; Дмитро Коваль, виконавчий директор програми DOBRE в Західній Україні; представники громад та герої світлин.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: