fbpx

Франківців кличуть на українсько-польську фотовиставку "Границі"

Культура 12:43, 24.01, 2023

На фотовиставці у франківському мистецькому просторі “Ваґабундо” можна буде побачити роботи кількох десятків українських і польських фотохудожників.

“Границі – це про природу людського буття. Кожен з нас в більш чи менш радикальний спосіб отримав певний досвід. З іншої сторони, наше існування пов‘язане також з внутрішнім прагненням і потребою досвідчити щось необмежене. Та обмеження супроводжують нас в мандрівці життя, як горизонт, який окреслює кордони світу мандрівника. Він далекий, здається недосяжним і звужує наше пізнання. Спроби перетнути цей горизонт вичерпують наші сили. Та попри все ми бажаємо перемогти обмеження і йдемо вперед з надією, що це в нас вийде”, – пише про ідею виставки польська фотографка Аґнєшка Шафірська.

Автори виставки: Юрій Бакай, Мартіна Бєняж, Пьотр Хшановський, Мар‘яна Глинська, Юлія Гомеляк, Павел Якубовський, Микола Калитчук, Ростислав Кондрат, Малґожата Кожец, Аґнєшка Мац Ухман, Тетяна Павлик, Дмитро Петрина, Олександр Плаксін, Анджей Потера, Елжбєта Рокош, Єжи Скіба, Яна Стефанишин, Аґнєшка Шафірська, Денис Трофімов, Катажина Варанська, Кшиштоф Вронський, Артур Висоцький, Мачєй Здун, Яцек Зембронь.

Відкриття виставки – 24 січня о 15:00. Триватиме до 7 лютого. Адреса “Ваґабундо”: Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 7.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: