fbpx

Франківців запрошують на презентацію нової збірки поезій Володимира Присяжнюка

Культура 14:37, 09.09, 2021

У п’ятницю, 10 вересня, о 17.00 в мистецькій залі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка відбудеться презентація нової книги Володимира Присяжнюка “Непідвладність чуттєвої повені“.

Це четверта збірка відомого поета, до якої ввійшли різні за тематикою вірші, написані в період з 2019 до 2021 року.

Книга видана у львівському видавництві “СПОЛОМ “, художник Ірина Токарська, передмова Ігоря Лазоришина, літкритика, члена НСЖУ.

Спеціальний гість заходу – Тарас Житинський, лауреат міжнародних та всеукраїнських музичних фестивалів, який виконуватиме пісні Володимира Присяжнюка.

Довідка. Володимир Присяжнюк – лауреат премії імені Романа Федоріва (2019), лауреат V Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича (2021) у трьох номінаціях. Велика добірка віршів Володимира Присяжнюка увійшла в шкільну хрестоматію (4-7 класи), 2020 р.

 Автор книги поетичних пародій “Тобі сюди, Алісо!” (2016) та збірок лірики “У середмісті моєї пам’яті“ (2017), “Експресії“ (2019), публікувався в багатьох літературних альманахах та колективних збірниках, зокрема в літературних журналах “Дніпро “, “ДЗВІН“, “Німчич“, “Форум”, у періодичній пресі, зокрема, в газетах “ Літаратура і мастацтво“ (Республіка Білорусь), ”Українське слово“, на мистецько-літературних порталах “Порт-Фоліо“ (Канада), ”Палісадник“, ”Жінка-УКРАЇНКА“,  ”Дотик Словом“, “Смішного!“, “Країна казок“ та ін.

Низка ліричних віршів Володимира Присяжнюка перекладена іспанською та галісійською мовами і представлена у надрукованій в Іспанії в 2017 році поетичній антології сучасної поезії ”GALIZA — UCRANIA. Harmonia de corazons“ — проєкті міжнародного мистецького об’єднання “Roteiro das Artes- Internacional“.

Автор текстів та мелодій пісень, співпрацював, зокрема, з лауреатами фестивалю “Червона Рута“ Тарасом Житинським та Олександром Войтком, а також з Олександром Свєтогоровим, Володимиром Ринденком, Зоряною Валіхновською. Літературний редактор та автор передмов до кількох десятків збірок сучасних українських поетів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: