fbpx

Франківців запрошують на виставку живопису Уляни Белей і Люби Оробець

Культура 14:34, 17.11, 2021

19 листопада 2021 року в комунальному закладі позашкільної освіти «КУТ» відкриється виставка живопису «Сонячно».

Авторки робіт ‌–‌ Уляна Белей та Люба Оробець –‌ виховувались у дитячих будинках-інтернатах, а з 2019 року мешкають у будинку сиріт з інвалідністю «Оселя Віри, Надії, Любові» в містечку Обертин.

Дівчата ще змалку захоплювалися живописом. На полотнах художниць ‌–‌ безліч квітів, птахів, дерев, листя, декорованих орнаментальними мотивами. Їхні рослинні образи сповнені неймовірних форм, енергії кольору та орнаментальної значущості. Обидві художниці дарують через свої картини життєву наснагу та творчу енергію.

Уляна Белей, сирота з інвалідністю, через вроджені вади кінцівок малює, тримаючи пензель зубами. Особливістю робіт художниці є те, що вона створює роботи без підготовчих ескізів, одразу накладаючи фарбу на полотно без додаткового використання палітри. Дівчині подобається малювати елементи природи, пейзажі, а найбільше –‌ квіти та море.

Любов Оробець, сирота з інвалідністю, почала малювати ще в дитячому будинку-інтернаті. Переважно це були декоративні рослинні композиції, створені гуашшю на папері, зараз Люба працює акриловими фарбами на полотні. Художниця спробувала себе у різних жанрах, та найбільше їй імпонують птахи, квіти та дерева.

Роботи дівчат експонувалися на виставках: «Історія однієї квітки» (м. Івано-Франківськ, 2015), «У межах безмежного» (м. Івано-Франківськ, 2015), «Нерозгадані почуття» (м. Івано-Франківськ, 2016), «100 тисяч надій» (м. Івано-Франківськ, 2017), «Пташка» (м. Івано-Франківськ, 2019), «ДИВОвижні» (м. Івано-Франківськ, 2019).

Виставка «Сонячно», крім своєї основної функції, має ще й соціальний характер, метою якої є об’єднати мистецтво і благодійність, що дасть змогу не тільки долучитися до мистецтва, а й підтримати дівчат.

В експозиції буде представлено близько тридцяти живописних творів художниць, які можна придбати (ціна від 250 грн.).

Придбати роботи та долучитися до благодійності можна, перейшовши за посиланням: https://ca.ubm.org.ua.

Відкриття виставки відбудеться о 16.00 в режимі онлайн ‌–‌ пряма  трансляція на сторінці центру позашкільної освіти «КУТ» у Facebook.

Виставку можна відвідати за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Довженка, будинок 55.

Для відвідування необхідно мати:

  • негативний результат ПЛР-тесту чи експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не раніше як за 72 години до відвідування виставки;
  • внутрішній чи міжнародний сертифікат про отримання повного курсу вакцинації.

Для осіб, які не досягли 18 років, обов’язкове дотримання маскового режиму (без довідки про негативний тест чи сертифікату).

Франківців запрошують на виставку живопису Уляни Белей і Люби Оробець 1

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: