fbpx

Франківська дитяча художня школа чекає мистецьких книжок

Культура 14:51, 17.01, 2022

Ініціативу “Подаруй мистецьку книгу” започаткували в Івано-Франківській дитячій художній школі. Акція передбачає збір книжок для учнів школи та має на меті підтримати українського книговидавця.

Учні художньої школи хочуть зібрати україномовну бібліотеку сучасного мистецтва. Відтак вчителі звернулися до франківців і небайдужих у спільноті в мережі з проханням подарувати мистецьку книжку дитячому навчальному закладу.

“Сьогодні ми радіємо всією школою, бо наша ініціатива “Подаруй мистецьку книгу” гуртує небайдужих людей і ми вже отримали перші подарунки для нашої бібліотеки! Дякуємо шановній Ірині Антонець та Музею образотворчих мистецтв ім. О. Білого (м.Чорноморськ, Одеська область)”, – розповіли на сторінці школи.

Франківська дитяча художня школа чекає мистецьких книжок 1

Ініціативу підтримала заступниця міського голови Франківська Вікторія Дротянко – передала художній школі кілька видань.

А також франківська нардепка Оксана Савчук.

Франківська дитяча художня школа чекає мистецьких книжок 2
Оксана Савчук

“Друзі, підтримайте дуже потрібну ініціативу франківської дитячої художньої школи! Ми оновлюємо нашу бібліотеку і хочемо в 2022 році створити окрему шафу із україномовною мистецькою літературою про СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО! Це допоможе учням розширити свій кругозір, дізнатись про нових художників, збагатити технічні навики і, можливо, відчути свіжий подих у своїй творчості! Зараз багато людей думають про те, як витратити свою тисячу е-підтримки, – давайте купимо і подаруємо учням цікаві новинки українських видавництв! Також можна презентувати й цінні, на вашу думку, альбоми художників, що зберігаються у ваших приватних бібліотеках”, – звернувся до спільноти у мережі викладач дитячої художньої школи, один з ініціаторів акції Василь Стефанишин.

Франківська дитяча художня школа чекає мистецьких книжок 3
Василь Стефанишин

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: