fbpx

Франківська письменниця Ольга Деркачова здобула першу премію конкурсу малої прози

Культура 19:50, 14.09, 2020

Стали відомі лауреати ІІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея, що пройшов в закарпатському Ужгороді. Серед лауреатів конкурсу – три франківські письменниці.

Днями в Ужгороді, під час «Чендей фесту 2020», нагородили лауреатів ІІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені майстра новели, автора сценарію до фільму “Тіні забутих предків” Івана Чендея.

У номінації «Мала проза» перемогу здобули:

1 премія – Ольга Деркачова (Івано-Франківськ) за оповідання «Вода». 

2 премія – Олена Миклащук (Хмельницький) за оповідання «Чорний ангел», Віктор Полянецький (Кропивницький) за оповідання «Над кручею». 

3 премія – Андрій Кириченко (Біла церква) за оповідання  «Подруга», Тетяна П’янкова (Івано-Франківськ) за оповідання  «Пташечка», Вероніка Калитяк (Івано-Франківськ) за оповідання «Гарячий віск».

Загалом цьогоріч на поштову скриньку надійшло понад 190 текстів з різних куточків України та з-за кордону, пише Буквоїд.

Проєкт «Чендей Фест 2020» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (SME.DO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: