fbpx

Франківські медики приєдналися до флешмобу "З Україною в серці"

Культура 12:11, 23.08, 2020

Колектив Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні флешмобом відзначив два найголовніші державні свята – День Прапора та День Незалежності України.

Медики долучилися до всеукраїнського флешмобу “З Україною в серці”.

Франківські медики приєдналися до флешмобу "З Україною в серці" 1
Франківські медики приєдналися до флешмобу "З Україною в серці" 2
Франківські медики приєдналися до флешмобу "З Україною в серці" 3

Довідково: Флешмоб “З Україною в серці” включено до Книги рекордів України.

16 березня 2015 року в річницю трагічних для України подій – так званого «кримського референдуму» – Національний Реєстр Рекордів України оголосив рекордом один із наймасштабніших проєктів в світі, а саме міжнародний флешмоб «З Україною в серці!».

Тоді під цим гаслом вийшли на центральні площі міст українці з 14 країн світу: Грузії, Італії, Греції, Великобританії, Франції, Польщі, Іспанії, Німеччини, Нідерландів, Пакистану, Америки, Австралії та Японії, щоб показати єдність українців не тільки в Європі, але і у всьому світі.

У світовому флеш-мобі, зокрема, взяли участь представники посольств країн (Пакистан, Італія), член родини Степана Бандери – його зять – Андрій Куцан (Німеччина), Посольство України при Святому Престолі (Ватикан).

І якщо в Росії впродовж тижня проходять святкові заходи щодо річниці анексії Криму, то українці зі всього світу цим національним рекордом висловили протест проти ганебної окупації. Ініціатором та організатором рекорду виступила українська італійка Оксана Абраменко (Неаполь, Італія).

В останні роки всеукраїнський флешмоб “З Україною в серці” влаштовують до Дня Незалежності.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: