fbpx

Франківський драмтеатр на гастролях у Мюнхені представив "Націю" і "гуцульський плєс"

Культура 13:35, 09.02, 2020

8 лютого у Мюнхені, столиці Баварії, Франківський драмтеатр представив драму-реквієм «Нація» за романом Марії Матіос в постановці директора театру Ростислава Держипільського на основі реальних подій 1940-х років.

Авторка роману також взяла участь у гастролях франківського театру. Після вистав вона мала зустрічі з глядачами. 

Франківський драмтеатр на гастролях у Мюнхені представив "Націю" і "гуцульський плєс" 1

” Цьогоріч буде 10 років – НАЦІЯ. І 8 років МАЙЖЕ НІКОЛИ НЕ НАВПАКИ. А спробуйте потрапити на спектаклі! Сьогодні ми з акторами в Мюнхені. Завтра тут граємо НАЦІЮ. Та де там граємо – ПРОЖИВАЄМО. Як щоразу і вперше. Ми любимо і поважаємо свого глядача, а він нам віддячує тим же”, – поділилася в мережі Марія Матіос.

Це вже другі гастролі Франківського драмтеатру у Мюнхені. У грудні 2016-го відбулася перша зустріч – тоді презентували культову драму “Солодка Даруся”.

На другу зустріч франківці запланували сюрприз для глядачів.

“В якості бонусу з нагоди другої зустрічі з нашими глядачами у Мюнхені ми покажемо фрагмент різдвяних набутків “Коляда та й плєс …ізпрежди віка…” – історії про те, що єднає людей у народ і дає світлу надію на єдність у любові, як і було задумано Богом з початку віків”, – зазначили в театрі.

Гастролі театру відбуваються за підтримки Generalkonsulat der Ukraine in München, Українського вільного університету, Bund Ukrainischer Studenten in Deutschland e.V. та Об’єднання українських жінок у Німеччині.

Франківський драмтеатр на гастролях у Мюнхені представив "Націю" і "гуцульський плєс" 2

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: