fbpx

Івано-Франківська філармонія завершує сезон концертом «Заради майбутнього» 

Культура 15:08, 12.06, 2023

14 червня о 18:30 в Івано-Франківській обласній філармонії відбудеться п’ятий концерт Всеукраїнського проєкту «Заради майбутнього» від благодійного фонду «Відкрита музика міста».

Студенти-музиканти Ілля Шевчук (труба), Роман Мимрик (саксофон) та Ганна Гаврючкова (бандура) під керівництвом диригента Андрія Савчука зіграють соло з академічним симфонічним оркестром Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк. Звучатимуть твори видатних композиторів — Євгена Станковича, Йозефа Гайдна, Євгена Оркіна та інших.

Івано-Франківська філармонія завершує сезон концертом «Заради майбутнього»  1

Мета культурної ініціативи «Заради майбутнього» — створити платформу для реалізації молодих талантів української академічної музики. У воєнний час майже 50% студентів творчих вишів сьогодні навчаються онлайн та перебувають поза межами України. Більша частина з них уже паралельно вступила до університетів Європи.

«Попри всі виклики, які кидає війна, ми намагаємося щомісяця проводити один концерт у різних містах України. І вже маємо плани щодо фінальної події. Це наш внесок у збереження творчого потенціалу, з яким відбудовуємо культуру України. Тож підтримайте музикантів й отримайте неймовірне задоволення», — розповіла Марія Дідковська, засновниця благодійного фонду «Відкрита музика міста».

Кожен концерт має нову програму, над якою працює диригент і співініціатор проєкту Андрій Савчук. Концерт «Заради майбутнього» в Івано-Франківську має почесну місію — яскраве закриття сезону, тож програма насичена та цікава. 

Квитки можна придбати за посиланням або в касі філармонії. 

Варто зазначити, що для благодійного фонду Марії Дідковської «Відкрита музика міста» є традиційною підтримка саме класичної, академічної музики в Україні та молоді, яка її презентує. Проєкт реалізують у партнерстві з диджитал-виданням JetSetter.ua.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: