fbpx

Квест-екскурсії в Івано-Франківську відтепер можливі з WalQlike

Наша історія 09:57, 13.10, 2020

WalQlike – безкоштовний мобільний додаток українських розробників – відкриває Україну й запрошує всіх охочих до мандрів робити це разом. Нещодавно квест-екскурсії стали доступними в Івано-Франківську.

Користування WalQlike є простим та ефективним. Вам варто обрати своє місто, тематику туристичної гри та натиснути кнопку “старт”. А далі смарт-гід WalQlike супроводжуватиме вас від однієї локації міста до іншої, пропонуючи кмітливі загадки на уважність, коротку історичну довідку про місце й цікаві факти та поради від місцевих.

Під час проходження квесту ви можете зупинитися, щоб поласувати горнятком кави або ж зробити яскраві селфі та одразу ж поділитися ними в соцмережах через мобільний додаток. Окрім того, є різноманіття доступних тем квест-екскурсій. Можна обрати щось дуже інформативне чи пригодницьке, дізнатися більше про відомих мешканців міста чи порозгадувати символи старовинних садиб.

Автор квестів в Івано-Франківську – місцевий екскурсовод Андрій Костишин – заохочує досліджувати місто по-справжньому, відчути його та “прожити” крізь легенди, місцеві байки, долі відомих особистостей та таємниці старовинних фортифікаційних стін.

Культурна ініціатива WalQlike стрімко розвивається й продовжує відкривати мандрівникам міста України. Наразі ви можете знайти квест-екскурсії у таких містах, як Київ, Львів, Чернігів, Тернопіль, Чернівці, Одеса, Кам’янець-Подільський, Дніпро та Івано-Франківськ. Найближчим часом WalQlike завітає ще й до Харкова.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: