fbpx

"Лілея-НВ" започаткувала нову пластову серію - вийшли чотири книжки

Культура 19:50, 02.12, 2020

У франківському видавництві “Лілея-НВ” вийшли чотири книжки в новій пластовій серії.

Новинки представили на сторінці видавництва у фейсбуці.

“Більше ніж 25 років тому видавництво “Лілея-НВ” заснували пластуни. І ось сьогодні ми отримали перші книжки з нової пластової серії!” – презентувало видавництво.

Друком вийшли “Сходини юнацького гуртка”, “Основи пластової гурткової системи”, “Без компаса і карти” та “Пластовий характер Степана Бандери”.

Сходини гуртка — це основний вид занять у Пласті. Впровадження в практику гурткової роботи, що запропоновано у книжці львівського пластуна Юрія П’ясецького, допоможе виховникові чи провідникові гуртка провадити заняття цікаво і корисно для юнацтва.

"Лілея-НВ" започаткувала нову пластову серію - вийшли чотири книжки 1

Збірку “Основи пластової гурткової системи” підготовлено в рамках пошукової роботи з ефективних методів організації роботи пластових куренів на основі текстів англійця Р.Е. Філіпса і українця Є.-Ю. Пеленського. Раніше ці роботи було видано маленькими книжечками для гурткових та їхніх виховників у Пласті.

Книжка “Без компаса і карти” Олексія Рощина друкувалась десятитисячними накладами, коли для вже звичного нам GPS тільки запускали перші супутники на орбіту, нагадує “Лілея-НВ”.

"Лілея-НВ" започаткувала нову пластову серію - вийшли чотири книжки 4

“Книжка буде корисною для пластової молоді, учнів-краєзнавців, пластових виховників та керівників краєзнавчих гуртків, туристів, вояків Сил спеціальних операцій”, – рекомендує видавець.

Ідея, упорядкування й передмова серії Юрія Юзича. Також Юрій Юзич є автором книжки про пластовий характер Степана Бандери.

"Лілея-НВ" започаткувала нову пластову серію - вийшли чотири книжки 5

“Загалом вийшло 4 книжечки, які свого часу підготував до друку. Такий собі комплект для юнацького виховника. Пластовий закон-цінності (книга про Бандеру), про те, як створювати і розвивати гуртки і курені (основи гурткової системи), як проводити сходини (унікальне в світовому скаутському вимірі видання) і, що важливо, як не заблукати, якщо ти в природі без компаса і карти (цю українську книжку за совка переклали російською для тих, хто освоював тайгу). Подяка франківським пластунам і місцевій владі за видання цього комплекту виховника. СКОБ!” – представив читачам серію упорядник.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: