fbpx

На Форумі видавців презентували Instagram-блог "Lampa.Books"

Культура 21:12, 23.09, 2019

У межах Форуму видавців у Львові відбулась презентація проєкту «Lampa.Books» – блог на платформі Instagram, який націлений на популяризацію читання серед молоді.

На презентації обговорювали помилки, успіхи та особливості роботи з книжковим блогом на платформі Instagram, пише Читомо. Ідея створити блог виникла в Артура Дмитришина, який хотів надихати та мотивувати молодь читати книги. На його думку, не читають ті, хто вважають читання нудним.

«Я пропонував своїм друзям читати. Хтось читав, хтось відмовлявся, хтось казав, що це дурня. Більшість з них казали, що це вбивання власного часу, тому краще подивитись фільм», – говорить Артур Дмитришин.

Зацікавити молодь читати книжки допомогла візуальна частина Instagram. Гортаєш стрічку, бачиш красиву картинку і переходиш на сторінку.  Щоб залучити до блогу більше підписників, блогери витратили 25$ на рекламу, все інше працює на ентузіазмі та ідеї зробити читання цікавим та популярним.

Для популяризації книг творці «Lampa.Books» обрали Instagram – соцмережу, де молоді найбільше. На їхній сторінці можна знайти відгуки на книжки, книжковий «секонд-хенд» (форма буккроссингу), розіграші та новини з літературного світу. 

«Люди пишуть відгуки, суб’єктивну думку про цю книгу. Ми просто збираємо ці всі відгуки зі всього україномовного книжкового Instagram-му і публікуємо їх у себе. От таким чином формується довіра», – каже Артур.

Зараз «Lampa.Books» має більш як дві тисячі підписників. 

«Нехай «Lampa.Books» не має мільйонів підписників, але вона має ту аудиторію, з якою ми кожного дня спілкуємось і від якої ми отримуємо величезний фідбек», – зазначає Вікторія Федорів, одна із творців проєкту «Lampa.Books».

Проєкт «Lampa.Books» планує робити інтерв’ю з письменниками на Youtube-каналі, організовувати книжкові зустрічі в різних містах України та створити власне видавництво. 

Нагадаємо, що згідно з дослідженням, проведеним у 2018 році, читання книжок перебуває лише на п’ятому місці дозвілля серед українців. 

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: