fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Культура
  • Роман про Станиславів Андре Камінського представить письменниця Галина Петросаняк у франківському "Ваґабундо"

Роман про Станиславів Андре Камінського представить письменниця Галина Петросаняк у франківському "Ваґабундо"

Культура 20:37, 20.09, 2021

У вівторок, 21 вересня, письменниця і перекладачка Галина Петросаняк представить свій переклад роману “Наступного року в Єрусалимі” швейцарського письменника Андре Камінського. Події відбуваються у Станиславові, в середмісті якого стояв фотосалон діда письменника.

Модеруватиме презентацію письменник Юрій Андрухович.

“Дорогі друзі, приходьте, Андре Камінський вас точно не розчарує. Ну і ми постараємося не розчарувати”, – звернулася до франківців Галина Петросаняк.

Презентація відбудеться у Підземному переході Ваґабундо за адресою вул. Пилипа Орлика, 7. Початок о 18:30. Вхід вільний. 

КУРС писав, що виходить роман Андре Камінського про старий Станиславів, винаходи, фотографію і дівочі мрії

Роман “Наступного року в Єрусалимі” вийшов 1986 року. Це іронічна, блискуче написана родинна сага, що стала вершиною творчості письменника.

“Багатовимірний світ роману “Наступного року в Єрусалимі” стоїть на двох китах: любов і гумор. Цей світ має макро- і мікромасштаби. Тут є Схід і Захід, Америка і Європа, Австро-Угорська й Російська імперії, війна і мир, свобода й неволя, віра й атеїзм, мистецтво і комерція, кохання й ненависть, сім’я і самотність, багатство й бідність, різноманітні ілюзії і їх драматичний крах. А ще це роман про фотографію, фармацевтику, футбол, театр, анархізм і соціалізм. А також про винаходи, старий Станиславів і дівочі мрії. Цей твір історичний, еротичний, феміністичний, єритичний, феєричний…” – анонсували видавці.

Українське видання нещодавно побачило світ у “Видавництві 21” за підтримки посольства Швейцарії.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: