fbpx

Сумська, Хостікоєв, Бенюк і компанія: у Франківську на гастролях – Національний драмтеатр

Культура 20:12, 02.07, 2019

З 2 по 9 липня на сцені Франківського драмтеатру відбудуться гастролі Національного драматичного театру імені Івана Франка з нагоди 100-річчя від дня заснування колективу та 200-ліття професійного українського театру.

НА ФОТО: Вистава "Незрівнянна"

Так, сьогодні, 2 липня, напередодні вистави «Незрівнянна» відбулася пресконференція у Франківському драмтеатрі за участі таких відомих акторів як Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв, пише ГК. Актори зазначають, що таких гастролей в Івано-Франківську не було вже років двадцять.

«Ці вистави прем’єрні та дуже сильні. Їх уже дуже любить глядач. Вистава «Незрівнянна» живе вже третій сезон. Це одна з найангшлаговіших, найпопулярніших вистав про реальне життя неординарної співачки. Вона стала бенефісом Наталії Сумської. Найважче було навчити Сумську співати фальшиво. А також великий оркестр, який теж має заграти погано. Вистава – це величезна радість», – каже актор Анатолій Хостікоєв.

На сцені драмтеатру покажуть такі вистави як «Незрівнянна», «Коріолан», «Кайдашева сім‘я» та «Три товариші». На франківського глядача чекає зустріч із майстрами сценічного та кіномистецтва України, а саме Богданом Бенюком, Наталею Сумською, Анатолієм Хостікоєвим, Остапом Ступкою, Олексієм Богдановичем, Євгеном Нищуком, Дмитром Рибалевським, Олександром Форманчуком, Анджелікою Савченко та багатьма іншими акторами.

«У нас «Кайдашева сім‘я» справжня. Ми не дали її зіпсувати. Ми її вибороли. Здається, сам Левицький дякує нам, що ми так довго граємо цю виставу. Вже минуло 10 років з її прем’єри. Ми граємо її чесно. Вона користується попитом. Вистава наповнена народним гумором та самоіронією», – розповідає Наталія Сумська.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: