fbpx

У франківській дитячій бібліотеці з’явилися книги із доповненою реальністю

Культура 13:22, 11.07, 2019

Сьогодні, 11 липня, в Івано-Франківську представили книгу “Колобок” з доповненою реальністю. Це книга з додаванням сучасних технологій, яка буде розвивати уяву маленьких читачів.

“Сьогодні ми збираємо дітей, які побачать цю книгу вперше, а також спробуємо розіграти сценку з дітками. Книга по кутах заокруглена, щоб була безпечна для користувачів. Особливістю є те, що в книзі текст українською мовою поданий по складах, що дасть змогу навчитися читати. Також діти будуть вчитися дозовано, використовуючи ґаджети”, – каже Лілія Томілова, бібліотекарка центрального залу міської бібліотеки.

Це не перша така подарована книга для бібліотеки – першою стала “Аліса в країні чудес”. Автором цього проєкту є Олександр Музика, пише ГК.

“Щоб оживити книгу, потрібно завантажити на телефон спеціальну програму, вибрати “Хочу казку” і відсканувати книгу. Її можна слухати трьома мовами: російською, англійською і українською, книга для дітей від трьох до шести років”, – додає Тарас Гошевський, працівник піар-відділу міської бібліотеки.

В бібліотеці є три смартфони, якими діти можуть користуватися, або ж можуть приходити зі своїми телефонами. Вартість книги складає 319 гривень.

Після втілення першого кроку – друку книги “Колобок” – команда TaleAR продовжить створення інших казок. У процесі створення “Три поросяти”, “Ріпка”, “Вовк та семеро козенят”, “Гидке каченя”, “Бременські музиканти”, “Дюймовочка” та “Спляча красуня”.

У франківській дитячій бібліотеці з’явилися книги із доповненою реальністю 1
У франківській дитячій бібліотеці з’явилися книги із доповненою реальністю 3
У франківській дитячій бібліотеці з’явилися книги із доповненою реальністю 5

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: