fbpx

У Франківську показали благодійну моновиставу, в якій зіграв міністр культури

Культура 08:43, 10.07, 2019

В Івано-Франківській обласній філармонії імені Ірини Маланюк відбувся показ благодійної моновистави “Момент кохання”, в якій зіграв народний артист України, міністр культури України Євген Нищук.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

“Режисер-постановник, автор сценографічної ідеї – народний артист України Тарас Жирко. Ідея проєкту – Євгена Нищука. Кошти від вистави буде адресовано на лікування працівника Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею Михайла Шкорути”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначає Нищук, благодійність – одна з найбільших чеснот людства, і вистава має дуже особистісний характер.

“Це вистава-сповідь, присвячена збору коштів на реабілітацію працівника обласного краєзнавчого музею Михайла Шкорути, який втратив ногу. Зібрані нами кошти – це ще не вся сума, адже лікування дуже дороговартісне. Проте головне – це увага і солідарність з ним глядачів та команди, яка працювала над виставою”, – говорить Нищук.

Моновистава “Момент кохання” створена за однойменним оповіданням Володимира Винниченка. Це сповідь, впродовж якої в’язень сумління згадує дивовижний епізод свого життя – зустріч із Панною. Герой на очах у глядача переживає всі етапи їх “моменту кохання”. Перехід кордону, покладений в основу сюжету, стає приводом і провокацією реконструкції минулого, акцентуючи увагу на можливості подолання внутрішніх кордонів і меж, в які поставлена особистість у сучасному суспільстві.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: