fbpx

У Франківську показали картини культової художниці Емми Андієвської

Культура 16:59, 06.02, 2020

За космічними вимірами. Картини відомої української емігрантки відтепер можуть побачити в Івано-Франківську. В Музеї мистецтв експонується виставка “Космос Емми Андієвської”. Організатори виставки констатують, казкова тематика завжди присутня в творчості мисткині. А стиль дещо нагадує роботи Сальвадора Далі.

Уродженка Донецька Емма Андієвська нині мешкає у Мюнхені. 88-річна художниця та літераторка продовжує творити, завжди з любов’ю згадуючи про Україну. У її творчому доробку – чотири десятки поетичних та прозових збірок, три романи, а ще близько 17 тисяч творів мистецтва.

Свої живописні полотна Емма Андієвська передала одній із галерей, що в Луцьку. А вже їхні куратори зобов’язалися показати картини у великих містах України. Центральна картина – “Навколо Троянського коня”.

30 виставок у 30 містах. Твори Емми Андієвської почали свою подорож музеями України. В рамках проєкту “Дифузія”, присвяченого 30-річчю незалежності України. Куратори проєкту розповідають, започатковують так званий стиль “гостьових” виставок.

На згадку про виставку в Івано-Франківську залишиться в місті одна із робіт Емми Андієвської. Організатори мають намір подарувати Музею мистецтв Прикарпаття полотно “Розп’яття”.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: