fbpx

У Франківську відкрили артвиставку металевих “Фрагментів”

Культура 18:16, 13.03, 2020

Серія металевих артоб’єктів з листа нержавіючої сталі – це продовження експериментальних пошуків прикарпатського художника Петра Грицюка. «Фрагменти» – його перша персональна виставка в Івано-Франківську, яка експонується в Центрі сучасного мистецтва.

Декоративним металокуванням Петро Грицюк займається близько 10 років. Свої вироби виконує в спеціальній майстерні. Найважче для нього – це творчі пошуки, аби досягти певного ефекту. За допомогою термічної обробки, зварки, нагрівання площини він створив низку скульптурних об’єктів. Перепробував різні технології та техніки і зіпсував не один пласт металу, йдеться у сюжеті ТРК “Вежа”.

При різних температурах, каже художник, поверхня має властивість міняти кольоровий спектр. А також утворювати цікаві візуальні ефекти. Такі експозиції є новаторським рішенням автора в художньому металі.

В експозиції представлено 11 артоб’єктів. Проєкт складається з різних мобільних фрагментів. Відтак може мати декілька варіантів експонування. Особливість мистецьких робіт – здатність змінювати візуальні якості відповідно до простору та контакту глядачів з об’єктом.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: