fbpx

У Франківську вступити на спеціальність "Сценічне мистецтво" можна без НМТ

Культура 16:01, 09.06, 2023

Керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка Ростислав Держипільський набирає акторський курс в Інституті мистецтв Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника. Другим педагогом зі сценічного мистецтва стане заслужена артистка України, зірка театру і кіно Надія Левченко.

Про це повідомили на сторінці Франківського дратеатру.

“Отож чекаємо талановитих і залюблених в театр і кіно. Будемо навчатися на основі найкращих практик української театральної та світових шкіл, залучаючи до співпраці топових українських режисерів та лідерів європейської режисури”, – зазначається в повідомленні.

Практичні заняття під час навчання відбуватимуться на базі Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.

Цьогоріч, як і минулого року, через воєнний стан процедура вступу максимально спрощена. Вступити на спеціальність «Сценічне мистецтво» можна без НМТ, а лише за результатами творчого конкурсу.

Умови вступу, деталі попереднього конкурсного відбору та написання мотиваційного листа шукайте за посиланням>>>.

Телефон для консультацій щодо вступу онлайн – 050-56-24-997, Надія Кукуруза, завкафедри сценічного мистецтва, заслужена працівниця культури України (консультації наживо – за попередньою домовленістю).

Творчий відбір в Франківському драмтеатрі відбудеться 22 червня о 10 годині (телефон для консультацій – 095-66-24-996).

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: