fbpx

У мережі збирають кошти на невідому досі прозу Олега Лишеги

Культура 16:34, 02.06, 2021

Завідувач відділу української літератури Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича Тарас Пастух повідомив на своїй фейсбук-сторінці про початок збору коштів на видання книжки прози прикарпатського письменника Олега Лишеги.

За словами науковця, майбутня книжка «Високі жовті квіти» стане збіркою прозових творів Олега Лишеги, а також його записів-розмірковувань про мистецтво.

КУРС писав, що фільм про Олега Лишегу виклали у вільний доступ

«Ці тексти – з тисменицького архіву письменника ‒ ще не були друковані (в них є лишень кілька незначних перегуків із тим, що друкувалося раніше). Формат видання повторює вже видану книжку поезій Олега Лишеги «Розлоге дерево». Книжка постає не як комерційний проєкт, а як проєкт представлення недрукованого прозового доробку легендарного Майстра», − написав Тарас Пастух.

Кошти можна перерахувати на картку Приватбанку, номер: 5168 7574 0898 5242.

У книжки буде 136 сторінок і суперобкладинка. Упорядкування, коментарі та післямова Тараса Пастуха, інформує Читомо. Видання оформив Андрій Кісь роботами Валерія Шаленка.

«Хто захоче додатково підтримати видання фінансово – будемо тільки раді. Приблизна ціна одного примірника – 100 гривень, вона залежатиме від того, скільки вдасться зібрати грошей. Щире прохання підтримати це видання. Після виходу книжки кожен, хто перерахував гроші, отримає відповідну кількість примірників поштою»− зазначив Пастух.

Нагадаємо, книжки 9 франківських авторів та двох видавництв – у переліку найкращих 2020 року за верcією ПЕН. Серед них книжка авторства Олега Лишеги.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: