fbpx

В Івано-Франківську відбудуться заходи на згадку про Івана-Павла ІІ

Культура 10:40, 13.10, 2020

З нагоди 42-ї річниці обрання і понтифікату Йоана Павла ІІ та 100-річчя його народження в місті Івано-Франківську відбуватимуться заходи.

Урочистості пройдуть з ініціативи Центру польської культури та європейського діалогу та під патронатом Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Владики Володимира Війтишина та Архієпископа Митрополита Львівського РКЦ в Україні Мечислава Мокшицького, повідомляється на сайті Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

У суботу, 17 листопада, в костелі Ісуса Христа Царя Всесвіту, що по вул. Вовчинецька, 92, відбудуться події під назвою “Святий Йоан Павло II – речник діалогу”.

У 2019 році Сейм Республіки Польща прийняв рішення встановити 2020 роком святого Йоана Павла ІІ.

Організатори обіцяють пригадати та розповісти присутнім про постать Івана Павла ІІ, життєву дорогу святого та християнські цінності, які він проповідував.

В Івано-Франківську відбудуться заходи на згадку про Івана-Павла ІІ 1

Програма:

17:30 – Відкриття виставки “Кароль Войтила. Народження”

18:00 – Свята Меса

19:00 – Концерт християнської музики

Виставка “Кароль Войтила. Народження” покличе глядачів у подорож переломними моментами життя Йоана Павла ІІ. Вона буде цікавою для широкої громадськості: і тих, хто пам’ятає Йоана Павла ІІ, і тих, хто народився вже після його смерті. Експозиція презентує найважливіші моменти з життя Кароля Войтили. Метою виставки є нагадати про особистість, яка вплинула на перебіг історії, показати коріння Йоана Павла ІІ та багатство його життя, особистості і мислення. Виставку підготував Центр думки Йоана Павла ІІ.

Після подячної Святої Меси на всіх чекає концерт християнської музики. В тому числі глядачі почують улюблені твори Йоана Павла ІІ. Під час концерту кожен зможе згадати найважливіші етапи життя святого, а також дізнатися, чим він цікавився, захоплювався.

Вхід вільний. Кількість місць обмежена. Організатори просять дотримуватись заходів безпеки, пов’язаних із пандемією коронавірусу.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: