fbpx

"Вавилонська бібліотека" оголосила передпродаж нової книжки – Шервуда Андресона

Культура 20:58, 10.06, 2021

Франківське видавництво перекладної літератури “Вавилонська бібліотека” анонсувало нову книжку і одразу оголосило її передпродаж – це «Вайнсбурґ, Огайо» американського письменника Шервуда Андерсона.

"Вавилонська бібліотека" оголосила передпродаж нової книжки – Шервуда Андресона 1

У своїх щемких оповіданнях автор уважно описує побут крихітного містечка Вайнсбурґ у штаті Огайо, акцентуючи на самотності — духовній, емоційній і творчій, — яка панує в провінційному житті. За сюжетом юний репортер вайнсбурзької газети Джордж Віллард занотовує історії городян, які охоче діляться з ним своїми потаємними сподіваннями, мріями й страхами.

Із 22 оповідань вибудовується історія міста — персонажі та події перетинаються, формуючи монолітну оповідь. Шервуд Андерсон з неабиякою майстерністю описує щонайтонші емоційні зв’язки, які об’єднують добрих, але самотніх вайнсбуржців.

Шервуд Андресон — письменник, яким захоплювалися Ернест Гемінґвей, Вільям Фолкнер, Томас Вулф, Рей Бредбері, Джон Стейнбек. З Гемінґвеєм і Фолкнером Андерсон був знайомий особисто і для обох став наставником в літературі.

Вартість книжки в період передпродажу — 180 грн. Пізніше — 260.

Перепродаж триває до 22 червня.

У період Книжкового Арсеналу, який почнеться 23 червня, оплачену книжку можна буде забрати зі стенду видавництва (і в такий спосіб заощадити на доставці).

Книжка «Вайнсбурґ, Огайо» входить у список «100 найкращих англомовних творів XX сторіччя», укладений редакцією нью-йоркського видавництва «Модерн Лайбрері» у співпраці з виданням «Нью-Йорк Таймз» 1998 року.

Це вже друга свіжа книжка цьогоріч у “Вавилонської бібліотеки”. КУРС раніше писав, що ВБ відкрила передпродаж нової книжки –  легендарного американського детективу Реймонда Чендлера.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: