fbpx

"Весела Копиця" зібрала в Долині карикатуристів з 10 країн світу

Культура 10:49, 07.10, 2019

У місті Долині вчетверте відбувся Міжнародний фестиваль гумору і сатири "Весела копиця".

Цього року на фест з’їхалися майстри карикатури з багатьох областей України і 10 країн світу, зокрема з Болгарії, Словенії, Угорщини, Хорватії, Румунії, Білорусі, Туреччини, Польщі, Франції та Австрії.

Жителів та гостей міста дивували упродовж двох днів насиченою програмою, зокрема міжнародним пленером і виставкою карикатуристів, дитячим святом “Весела Копичка”, гумористичною олімпіадою, гала-концертом за участі відомих гумористів Миколи Савчука, Володимира Пушкаря, Міська Батяра, Василя Мельниковича та іншими заходами.

90 малюнків від 16 авторів – така була фестивальна експозиція, інформують ТРК Карпати.

"Весела Копиця" зібрала в Долині карикатуристів з 10 країн світу 1
Виставка карикатур "Велика копиця" відбулася в Долині

90 малюнків-карикатур від 16 авторів, десятеро з яких – іноземців, шестеро – українців, представили у Долині на фестивалі гумору «Велика копиця»

Опубліковано UA: Карпати Неділя, 6 жовтня 2019 р.

Вдалося провести цей захід завдяки перемозі Долинської міської ради у щорічному Всеукраїнському конкурсі культурно-мистецьких проєктів «Малі міста – великі враження», пише Галичина. Нагадаємо, ідея цього конкурсу належить ГО «Інститут культурної політики». Його уже другий рік поспіль реалізує Асоціація міст України та Український центр культурних досліджень за підтримки Міністерства культури України.

Консультант з юридичних питань (проєкт «ПУЛЬС», який впроваджує Асоціація міст України за підтримки USAID) Андрій Деркач, який взяв участь у заході, підкреслив, що ідея конкурсу передбачає збереження культурної спадщини малих міст, а також їх культурний та економічний розвиток. Саме поєднання традицій з економічними механізмами дасть можливість створити ту базу, яка привабить туриста.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: