fbpx

Вистава Франківського драмтеатру здобула три нагороди на фестивалі "Театральна брама"

Культура 16:20, 11.09, 2019

У Маріуполі завершився перший фестиваль "Театральна брама". У ньому взяли участь театральні колективи з різних регіонів України.

З 4 по 10 вересня колективи показували вистави на сцені Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь). Серед учасників конкурсної програми були театри з Києва, Івано-Франківська, Миколаєва, Запоріжжя, Ніжина і Сєвєродонецька.

Оцінювало спектаклі конкурсної програми професійне журі, до складу якого увійшли актор театру та кіно, режисер заслужений артист України Андрій Романій, театральний режисер, актриса театру і кіно заслужена артистка України Людмила Колосович, драматург, сценарист, режисер театру та кіно Світлана Новицька, театрознавець, куратор мистецьких проєктів, старший викладач кафедри театрознавства Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського Олена Либо та художній керівник режисерського курсу, старший викладач кафедри режисури драматичного театру Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського Валерій Гуйвін.

Актори Франківського драмтеатру показали виставу “Солодка Даруся” за мотивами однойменного роману Марії Матіос

Зокрема, театр переміг у номінаціях: “Краще художнє рішення” та “Гран-прі”. А юна Соломія Луцька за роль Дівчинки здобула перемогу у номінації “Дебют”.

Вистава Франківського драмтеатру здобула три нагороди на фестивалі "Театральна брама" 1

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: