fbpx

Як реалізувати свій талант

Культура 12:16, 23.06, 2020

Світ сповнений талантів. На жаль, багатьом з них не вдається розкритися на повну, а їхній хист так і залишається недооціненим у суспільстві.

Наочний приклад – письменники. Мабуть, у кожного з нас в школі або в інших навчальних закладах був хоча б один однокласник або одногрупник, який писав такі твори, від яких складно було відірватись. Але хто з них став справжнім письменником? Ця тематика лишає більше питань, ніж відповідей. І справа не тільки в тому, що талановитих людей можуть зупиняти різні сумніви щодо власних можливостей або того, чи можна на цьому достатньо заробляти. Більшість таких людей просто не знає методології реалізації власного потенціалу.

Як реалізувати свій талант 1

Талантам треба допомагати, бездарності проб’ються самі

Відомий крилатий вислів з чотиривірша Льва Озерова сьогодні актуальний, як ніколи. Мабуть, саме з таких міркувань в Україні з’явилась літературна платформа Booknet.

Кожен автор-початківець може безкоштовно опублікувати тут свій твір або частину книги, а величезна аудиторія сервісу дасть свою оцінку. «Букнет» рекламує книги у соціальних мережах та пошукових системах. Тож читачі будуть майже стовідсотково.

Згодом, коли у письменника з’являться прихильники, він зможе продавати свої книги за передоплатою. На сайті вже є безліч книжок вітчизняних письменників, які досягли визнання. Всі вони розділені за категоріями. Чого тільки вартує підбірка жанру booknet.com/uk/top/boeve-fentezi з дуже популярним сьогодні бойовим фентезі. Тому, якщо ви письменник-початківець та вагаєтесь щодо власного хисту, можна почитати для порівняння тексти колись таких же недосвідчених авторів.

Чи можливо таким чином стати справжнім письменником та друкуватись у видавництві

Платформа «Букнет» спільно з видавцями постійно проводить конкурси на своєму сайті. Переможців конкурсу чекає приємний приз – видавництво власної книги на папері та подальші відрахування з продажів.

Чим ще здивує цей ресурс письменників? Вдалою системою боротьби із піратством. Сервіс дозволяє публікувати книги поступово, а пірати, як відомо, не копіюють книги по частинах, бо це не вигідно. Окрім цього, кожен автор має змогу спілкування із власними читачами за допомогою системи коментарів.

Така кількість переваг говорить про те, що не треба зволікати. Варто пробувати, зростати та вдосконалюватись, а платформа «Бунет» допоможе в цьому.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: