Юний прикарпатець здобув «бронзу» у відкритій першості Польщі з настільного тенісу

Культура 17:33, 19.06, 2019

Днями 14-річний рогатинець Назар Третяк у складі збірної України здобув ІІІ місце у парному розряді на Міжнародному молодіжному турнірі з настільного тенісу «Premium - Polish Junior Cadet Open -2019».

Про це повідомляється на сайті ІФ ОДА.

Назар Третяк – вихованець Рогатинської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Настільним тенісом займається 8 років і є одним із найперспективніших юних тенісистів Прикарпаття. У Назара більш як 30 перемог на всеукраїнських та європейських змаганнях.

За словами тренера переможця Зеновія Верб’яного, у відкритій першості Польщі серед юніорів та кадетів, що відбулася у місті Владиславово, взяли участь 350 спортсменів із 30 країн Європи, Азії та Південної Америки. З України поїхала збірна у складі 13 спортсменів: 7 юніорів та 6 кадетів. Назар – кадет, виступав у парі з Ярославом Олеськевичем зі Львова у парному розряді. Сильнішими за них були румунські тенісисти. Але третє місце Назара – вагомий здобуток для України і для Прикарпаття.

Зараз Назар готується до чемпіонату Європи, який відбудеться в липні у Чехії.