fbpx

700 робочих місць: на Калущині хочуть збудувати м'ясопереробний завод

Економіка 13:25, 31.03, 2021
НА ФОТО: нарада на місці колишнього льонозаводу у Боднарові

У Боднарові Калуської громади на території колишнього льонозаводу, що займає близько 25 га землі, хочуть збудувати м’ясопереробний завод. Знайшовся інвестор.

Староста Боднарівського старостинського округу Олег Дрогомирецький розповідає, що з 25 га землі у приватній власності — 16 га, а 8,5 га — вільні. Знайшовся і потенційний інвестор, який готовий будувати на території колишнього льонозаводу м’ясопереробний завод, пишуть Вікна.

Міський голова Андрій Найда зазначив, що мав попередню зустріч з провідною агрокомпанією краю — ТзОВ «Ґудвеллі Україна», яке зацікавлене в будівництві м’ясопереробного заводу:

“Місце хороше, їм підходить. Тепер вони будуть спілкуватися з власниками. Все ж таки для села це великий плюс, адже збільшуватимуться надходження до села”.

На цьому етапі обговорюється забезпечення ділянки землі необхідними комунікаціями і ресурсами для такого рівня виробництва, враховуючи всі необхідні фактори, в тому числі й логістичне сполучення.

Директорка з питань розвитку та комунікацій компанії ТзОВ «Ґудвеллі Україна» Любов Богачевська-Єнсен зазначила, що планується створити близько 700 робочих місць з достойною зарплатою та соцпакетом. Спочатку парцівники набиратимуться досвіду на м’ясопереробному заводі у Польщі, а вже звідти повернуться для роботи на Калущину.

У Калуській міській територіальній громаді мають надію на майбутню співпрацю. Інвестори, розглянувши всі пропозиції, обіцяють повідомити про своє рішення найближчим часом.

“Так чи інакше, спочатку потрібно говорити з нашими інвесторами і ще раз порушувати це питання. А вже після того ми будемо говорити більш детально. Будемо бачити їхні настрої і вже через певний період часу зможемо повернутися до розгляду будівництва м’ясопереробного заводу”, — додала Любов Богачевська-Єнсен.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: