fbpx

93 прикарпатців "докупили" страховий стаж для призначення пенсії

Економіка 11:14, 30.07, 2020

В Івано-Франківській області впродовж 2020 року можливістю «докупити» страховий стаж для призначення пенсії скористались 93 особи.

З них 72 заключили договори про одноразову сплату у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування за попередні періоди та 21 платник – про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Про це повідомляє пресслужба Державного пенсійного фонду в області.

У повідомленні зазначається, що для збільшення страхового стажу для громадян передбачена можливість:

  • одноразової сплати єдиного соціального внеску за укладеним договором у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування за попередні періоди, в яких такий громадянин не підлягав загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року до 31 грудня 2010 року). При цьому сума єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2. Так, у 2020 році така сума становить 2078,12 гривень за місяць;
  • сплати єдиного внеску на період не менше одного року за укладеним договором про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. В цьому випадку сума єдиного внеску, яка підлягає щомісячній сплаті, не може бути меншою 1039,06 гривень.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: