fbpx

Аніматори, покоївки, продавці: яку роботу пропонують прикарпатцям на свята

Економіка 16:40, 30.12, 2021

Зараз на ринку праці сезонний попит на робочу силу. Прикарпатцям пропонують роботу на час сезону новорічно-різдвяних свят.

Про це повідомляє Івано-Франківський обласний центр зайнятості.

Так, станом на грудень 2021 року кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості Івано-Франківської області, становила 2 000 одиниць.

За видами економічної діяльності більшість вакансій налічувалася на підприємствах переробної промисловості – 25%, оптової та роздрібної торгівлі – 22%, в будівництві – 9%, в транспорті – 8%, у тимчасовому розміщуванні й організації харчування – 8%.

Напередодні новорічно-різдвяних свят в нашій області побільшала кількість пропозицій роботи для продавців, кухарів, охоронців, підсобних робітників. А зважаючи на відкриття сезону на гірськолижному курорті «Буковель» зріс попит на працівників за професіями приймальника пункту прокату, інструктора, кухонного робітника, касира торговельного залу, продавця-консультанта, покоївки та адміністратора.

Також в період новорічних свят роботодавці шукають молодих і активних людей, які готові працювати аніматорами на різдвяних ярмарках, продавати солодощі, чи квитки на численні атракціони, яких зараз суттєво всюди побільшало.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: