fbpx

Банківські картки: оформити картку швидко та зручно для власних потреб

Економіка 13:29, 23.06, 2021

Банківські картки: оформити картку швидко та зручно для власних потреб 1

Сучасна людина не може уявити своє життя без пластикових карток. Практично у кожного в кишені або гаманці знайдуться картки однієї або декількох банківських установ. Без них ми вже стали відчувати себе некомфортно.

Сьогодні будь-які платежі можна здійснювати за допомогою картки. Заробітна плата, пенсійні або інші соціальні виплати, оплата товарів або послуг – все це можна робити з їх допомогою. Банківські картки посіли своє почесне місце в нашому житті. Фінансові установи пропонують велику кількість продуктів для населення, в тому числі й карти для різних цілей. У матеріалі нижче ми розбиралися, які картки бувають, для чого вони потрібні та які функції виконують.

Різновиди пластикових карток

Велика кількість пропозицій змушує задуматися навіть бувалих користувачів. Що говорити про тих, хто тільки починає співпрацювати з банками. Розглянемо, які картки найчастіше пропонують населенню фінансові установи:

  • Розрахункові або дебетові картки. Як зрозуміло з назви, їх основне завдання – оплата товарів та послуг, зняття готівки в банкоматах або касі, здійснення грошових переказів. Не всі знають, що такими картами можна розраховуватися як онлайн, так й офлайн. Ще однією особливістю дебетових карт є використання тільки власних коштів, без залучення банківських позик.

  • Кредитні картки. В цьому випадку клієнт банку може користуватися грошима установи, що надані йому на підставі договору. Під час його підписання встановлюється гранична сума кредиту, а також умови його погашення.

  • Міжнародні карти. Популярні фінансові продукти. Особливу позицію займають преміальні картки, найбільш використовувані з яких – це карта Visa Signature. Випускати такий «пластик» можуть багато банків, карти приймаються по всьому світу. Вони можуть бути дебетовими й кредитними, залежать від пропозицій конкретних банків та включають страхування, широкий перелік аеропортових сервісів, відвідування лаунжів, численні пропозиції преміальних послуг.

  • Карта з овердрафтом. Продукт, який схожий на розрахункову карту, однак має невеликий кредитний ліміт для короткострокового використання в торгових точках.

  • Локальні карти. Деякі банки випускають продукти всередині власних систем. Вони можуть бути використані тільки в терміналах та банкоматах конкретного банку або його партнерів. Такі продукти – рідкість. Адже дуже важко конкурувати з міжнародними картами й платіжними системами.

Як замовити банківську карту

Щоб оформити карту, спочатку слід вибрати банк, який підходить вам найбільше. Після цього слід ознайомитися з його продуктами, вибрати відповідний для вас тип карти, тарифний пакет. Для цього можна вивчити інформацію на сайті або звернутися до відділення банку.

Після отримання консультації потрібно надати необхідний пакет документів, підписати договір та стати щасливим користувачем банківської карти.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: