fbpx

Бізнес-привабливість: на Івано-Франківщині зросла ділова активність

Економіка 17:26, 25.05, 2022

Динаміка реєстрації нових бізнесів в Україні вийшла на рівень 70% від тих показників, які були до повномасштабного вторгнення рф. 

Водночас дуже змінилася бізнес-привабливість регіонів країни. 

Про це свідчать результати аналізу, який провели Центр розвитку інновацій спільно з Офісом з розвитку підприємництва й експорту та проєктом «Дія.Бізнес».

Через повномасштабне вторгнення рф 80% областей України змінили свої позиції в умовному рейтингу найбільш привабливих для бізнесу регіонів.

Найбільш негативно війна вплинула на ділову активність у Сумській (перемістилася з 14-го на 20-те місце), Миколаївський (з 12-го на 21-ше) і Херсонській (з 11-го на 24-те) областях.

Водночас суттєво поліпшилася ситуація в Тернопільській (з 20-го на 8-ме місце), Черкаській (з 18-го на 9-те), Івано-Франківській (з 16-го на 7-ме) і Рівненській (з 22-го на 13-те) областях.

ОСЬ ДЕСЯТКА РЕГІОНІВ, ДЕ ФІКСУЮТЬ НАЙБІЛЬШУ ДІЛОВУ АКТИВНІСТЬ:

  1. Київ
  2. Львівська область
  3. Київська область
  4. Хмельницька область
  5. Чернівецька область
  6. Полтавська область
  7. Івано-Франківська область
  8. Тернопільська область
  9. Черкаська область
  10. Волинська область

Київ, хоча й залишається на першому місці в рейтингу, але починає втрачати свою домінантну позицію. Частка Києва щодо новозареєстрованого в Україні бізнесу від початку повномасштабної війни зменшилася з 17,5 до 16%, а Львівської області, наприклад, виросла з 6,5% до 10,7%.

З топ-10 рейтингу вибули Запорізька, Одеська та Харківська області.

Бізнес-привабливість: на Івано-Франківщині зросла ділова активність 1

На порталі «Дія» тепер можна отримати гранти для бізнесу в розмірі 125 тисяч гривень. Заявки можуть подавати мікро- та малі підприємства, які зареєстровані не пізніше від 31 грудня 2021 року в Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях, тимчасово перемістилися з цих областей або постраждали внаслідок бойових дій і можуть це підтвердити.

КУРС писав, що через війну на Прикарпаття переїхало майже 50 підприємств

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: