fbpx

Через "червону зону" прикарпатцям збільшать субсидії

Економіка 19:25, 28.10, 2021
НА ФОТО: Бланки заяви та декларації можна роздрукувати з сайту Мінсоцполітики

Прикарпатцям нараховуватимуть субсидії за збільшеними на 50% соціальними нормативами. Зміни діятимуть на час впровадження карантинних обмежень “червоної” зони.

Про це в ефірі Суспільного повідомила заступниця директора департаменту соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Оксана Жишото, посилаючись на постанову Кабміну.

“У листопаді ми проведемо перерахунок усіх чинних справ і будемо застосовувати збільшені соціальні нормативи на деякі комунальні послуги. Якщо ми говоримо, до прикладу, про постачання газу, то на газову плитку за відсутності гарячого водопостачання і газового водонагрівача соціальний норматив складає 5,4 м³ на одну людину. З урахуванням збільшеної норми це буде 8,1 м³”, – розповіла Оксана Жишото.

Перерахунок субсидій, за словами Оксани Жишото, здійснюватимуть автоматично. Тим, хто отримує допомогу, не потрібно особисто звертатися до департаменту соціальної політики з цього приводу.

З інших питань працівники департаменту надаватимуть консультації після переходу Івано-Франківщини до “червоної” зони у звичному режимі.

“Без зайвої потреби просимо не приходити до департаменту. Документи на призначення субсидії можна подавати не тільки особисто. Є можливість звертатися онлайн через сайт Міністерства соціальної політики або надсилати нам документи поштою. Будемо приймати їх від громадян на місці за попереднім записом”, – говорить Оксана Жишото.

За інформацією департаменту соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, 11 619 домогосподарств отримують субсидію на початок опалювального сезону. У попередній період, який завершився навесні, допомогу нараховували 15 тис. домогосподарствам. Зменшення кількості субсидіантів Оксана Жишото пояснила тим, що не всі претенденти на призначення субсидії вчасно оновили документи.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: