fbpx

Чому саме держзакупівлі?

Економіка 12:41, 15.10, 2019

В умовах ринкової економіки розвиток приватного сектору набув нового значення для держави. Сьогодні ринок регулює більшість правил стосовно відносин між постачальниками сировини, товаровиробниками і кінцевими споживачами. Без існування приватного сектору в ринковій економіці розвиток країни стає неможливим.

Більшу частку доходів в державний бюджет сплачують саме власники бізнесу, котрі повинні покривати податки. Окрім цього, найбільше робочих місць в країнах з ринковою економікою створює саме приватний сектор. Але він не може виконувати абсолютно всі функції держави. Перерозподіл ресурсів і обсягів виробництва, а також стимулювання розвитку бізнесу – це якраз ті завдання, котрі має вирішувати керівний апарат в країні. Також вони мають запобігати розвитку монополії чи олігополії в комерційному середовищі держави.

Чому саме держзакупівлі? 1

Одним із методів стимулювання розвитку приватного сектору і регулювання перерозподілу ресурсів є створення і проведення державних закупівель. Такий спосіб надання та отримання замовлень дозволяє деяким підприємствам розширювати масштаби своєї діяльності.

Сьогодні держзакупівля онлайн – це можливість чесно і прозоро надати допомогу у зворотному зв’язку та налагодити відносини між бізнесом і державою.

Як працюють онлайн закупівлі і в чому їх перевага?

Онлайн закупівлі це форма проведення аукціону на отримання замовлення від держави. Для підтримки різних установ, за які відповідає держава, необхідно мати ресурси. Раніше, до запуску онлайн закупівель, діяло безліч корупційних схем, а замовлення від держави отримували визначені люди за потрібною ціною. Розробка та запуск онлайн платформи державних закупівель дозволили зруйнувати більшість таких схем. Сьогодні держазкупівлі онлайн це:

  1. Можливість отримати замовлення від держави на чесних та  відкритих умовах.
  2. Стимулювання розвитку для малих і середніх підприємств.
  3. Регулювання партнерських відносин між державою та приватним бізнесом.

Сучасні онлайн-закупівлі це майданчик, на якому всі дії є прозорими, чесними, з дотриманням усіх встановлених правил. Такий варіант кооперації держави і бізнесу допомагає врегулювати та налагодити чесні комерційні відносини в країні. Будь-яка інформація, що вноситься на сайт, є остаточною і не може бути змінена. Усі учасники тендеру мають рівні права і можливості у момент вступу до нього.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: