fbpx

Цього року прикарпатці сплатили понад шість мільярдів гривень єдиного внеску 

Економіка 17:29, 04.08, 2023

Протягом семи місяців 2023 року страхувальники Прикарпаття сплатили 6,2 мільярди гривень єдиного внеску. Зазначена сума перевищила минулорічний показник на 1,2 мільярди гривень.

Про це повідомляють в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

В податковій службі нагадують, що мінімальний страховий внесок з ЄСВ наразі становить 1474 грн. Відповідно, максимальна база для нарахування єдиного внеску – 100 500 грн.

Єдиний внесок для фізичних осіб-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, у розрахунку на місяць становить 1474 грн. 

Наразі, на час воєнного стану, ФОП звільнені від обов’язкової сплати ЄСВ “за себе”, однак це не позбавляє права таких платників добровільно сплачувати єдиний внесок з метою отримання страхового стажу. 

Також в податковій службі повідомляють, що згідно із Законом України № 3219 від 30.06.2023 року уже з 1 серпня 2023 року відновлено нарахування штрафних санкцій та пені за неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою звітності про нарахування єдиного внеску у складі звітності з податку на доходи фізичних осіб (єдиного податку).

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: