fbpx

Цифрові валюти — чи має сенс купляти для заробітку

Економіка 18:26, 09.08, 2022

yy-vwCgp6Z9AXzKFac8EhhbSRhC6rh3Dgvv4vtVKCOUA7tfEAlgE6zwC8dgb5bv6lYXHi6WHrNrcaEw2BvlzzOa5ByfqGuTXjKDVSqHfMZry9tVI1XcVt3qq38T7OMPjoDoHz1DSR5wBCR-fYfZBCg

Сьогодення вимагає від багатьох людей приймати швидкі рішення стосовно того, як налагодити та врегулювати своє фінансове становище. В цьому допомагають різні способи, один з найбільш популярних — покупка цифрової валюти для отримання стабільного пасивного доходу. Добре допомагають в цьому напрямку обмінники криптовалют Київ, де можна дуже швидко придбати біткоїн чи інші різновиди крипти на достатньо лояльних умовах.

Наскільки рентабельна цифрова валюта сьогодні?

Крипта — досить нове явище, для багатьох ще й не зовсім зрозуміле. Проте вона вже успішно задіюється у різних напрямках трейдингу та інвестування. Курс зростає досить стрімко, попри те, що все ж таки періодично спостерігаються серйозні просідання. На вибір надається досить широкий асортимент видів криптовалюти, який можна купити, продати, обміняти, реінвестувати у зручний для вас час навіть у форматі онлайн.

Таким чином, кожен особисто для себе робить висновки щодо того, чи варто купувати крипту. Новачкам все ж таки рекомендується спочатку спробувати себе в простіших напрямках, розподіливши бюджет на трейдинг та інвестування. У такому разі знижуються ризики втрат усіх активів одночасно і залишається шанс отримання прибутку.

Чому краще займатись трейдингом, ніж інвестуванням?

Трейдинг — це напрямок для тих, хто віддає перевагу максимально швидким, якщо не миттєвим, рішенням. Це агресивні тактики та стратегії, за яких є шанс буквально впродовж дня суттєво змінити своє фінансове становище. Але в цьому випадку все ж таки треба буде попередньо ознайомитися з базовою інформацією. Як мінімум необхідно дізнатися про те, як створювати ордери, як реєструватися на біржі або в брокерській конторі, як користуватися обмінниками онлайн, щоб не потрапити на шахраїв.

Чому інвестування краще за трейдинг?

Якщо ви звикли до розв’язання будь-якого питання підходити докладно, краще направити свої сили та час у напрямок інвестування. Це буде більш рентабельним. Його основна відмінність полягає в тому, що попередньо проводиться фундаментальний аналіз різних фінансових інструментів. Для вкладу вибирається лише та компанія, від якої гарантовано можна буде отримати очікуваний прибуток. Причому це не обов’язково має бути світовий гігант. Цілком реально отримати дохід від успішно реалізованого стартапу, в якому все грамотно організовано та сплановано.

Хороші обмінники для транзакцій

Обмінники онлайн — це оптимальне рішення щодо співвідношення мінімізації ризиків та адекватного розміру комісійних зборів. Перш ніж верифікуватися в системі, переконайтеся, наскільки бездоганною є репутація обраного вами майданчика, які гарантії він надає своїм клієнтам, який перелік послуг і додаткових функцій доступний на платформі, які резерви має компанія.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: