fbpx

Де франківцям шукати безвідсоткові кредити цієї осені: огляд кредитів онлайн

Економіка 18:02, 14.09, 2020

Карантин сильно вдарив по діяльності мікрофінансових організацій (МФО), що змусило багатьох із них переглянути кількість своїх працівників, максимально можливі позики та відсотки. В більшості випадках кредитні ліміти було зменшено, а ставки за онлайн-кредитами збільшено. При цьому в деяких з них було скасовано, сподіваємось, тимчасово, безвідсотковий кредит онлайн для всіх нових користувачів.

Сьогодні Moneezy Україна – міжнародна платформа з підбору онлайн-позик – зробила короткий огляд 3 українських МФО, в яких ще можна знайти пільговий кредит онлайн та ознайомитися з рештою умов кредитування. За законом України, МФО не можуть пропонувати “нульові” мікрокредити. Через це безвідсотковими називають ті мікрозайми, які становлять 0,01%.

Для того щоб оформити кредит онлайн, ви маєте бути повнолітнім громадянином України, мати дійсний паспорт, ІПН, кредитну картку (з мінімум кількома гривнями на рахунку), мобільний телефон (для отримання СМС-підтверджень) і постійний дохід (надання зайвих документів не потрібно, просто вкажіть у вас наявність джерела доходу в онлайн-анкеті).

Ваша Готівочка видає онлайн кредити 24/7 українцям від 18 до 70 років. Перша безвідсоткова позика доступна всім новим користувачам на суму від 200 до 9 тисяч гривень терміном від 1 до 16 днів. Для постійних клієнтів доступні ті ж самі умови, але під 2% на день. Ба більше, Ваша Готівочка постійно проводять акційні кампанії та заохочують своїх клієнтів заробити гроші за запрошення друзів до системи або заощадити гроші, беручи онлайн кредити в Ваша Готівочка.

MoneyVeo (МаніВео) також видає свої онлайн-кредити 24/7 та надає одні з найбільших позик – від 100 до 17 тисяч гривень при першому зверненні (під 0,01%) і до 22 тисяч при всіх повторних (під 1,7% в день). В обох випадках мікрокредити доступні терміном до 30 днів. MoneyVeo кредитують громадян України від 18 до 92 років, що означає легке прийняття заявок як від студентів, так і від пенсіонерів.

Є Гроші, як і перші 2 МФО, видають онлайн-кредити 24/7. Онлайн-позики можуть отримати українці від 18 до 70 років. Перша, безвідсоткова, онлайн-позика – від 500 до 7 тисяч гривень. При повторному зверненні ліміт зростає та становить від 500 до 20 тисяч гривень. Окрім цього, Є Гроші постійно проводять багато цікавих акційних кампаній і пропонують понад сто пропозицій на рік.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: