fbpx

До 60 000 кожному: стартує програма підтримки для підприємців Франківська

Економіка 17:03, 03.05, 2023

4 травня розпочалася програма підтримки малого та середнього бізнесу Івано-Франківська — підприємці можуть подавати проєкти на фінансування у вигляді інноваційних ваучерів. На конкурсі оберуть 20 проєктів-переможців.

20 переможців конкурсу отримають до 60 000 гривень кожен на реалізацію проєктів у сфері інновацій. Загальний фонд фінансування конкурсу: 1 200 000 гривень.

Конкурс проводить виконком в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська», який фінансується Європейським Союзом в межах програми “Мери за економічне зростання”.

Лідія Черевко, начальниця управління проєктної діяльності Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради, розповіла, на які проєкти можна отримати кошти та як підприємцям подати заявку на конкурс.

Перелік можливих напрямків фінансування досить широкий: консалтинг, дослідження та розробка нових продуктів чи послуг, національна та міжнародна сертифікація, патентування, ліцензування, реєстрація авторського права, створення та оновлення сайтів, їх просування; розроблення бренду продукції, логотипу, дизайну упаковки, підготовка бізнес-планів тощо.

Щоб подати заявку на участь у конкурсі, потрібно ознайомитись з умовами або дізнатися на офіційному сайті міста, з 4 по 23 травня підготувати та надіслати необхідні документи, підготувати коротку презентацію про проєкт.

Завантажити документи та дізнатись деталі, як подати заявку, можна за посиланням.

Проєкти буде оцінювати Конкурсна комісія. Відповідно до кожного з критеріїв виставляються бали у кількості від 1 до 10. За результатами загального підрахунку балів щодо кожного поданого проєкту Конкурсна комісія приймає рішення.

До кінця року всі переможці конкурсу мають реалізувати свої проєкти, зазначив Ігор Попадюк,  директор Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради.

Головне завдання проєкту «Нова економіка Івано-Франківська» — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю у Франківську.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: