fbpx

Долинський водоканал завтра знеструмлять за борги, - Прикарпаттяобленерго

Економіка 16:16, 28.07, 2021

Завтра, 29 липня, Прикарпаттяобленерго буде змушене припинити електропостачання КП «Водоканал» Долинської міської ради через заборгованість у понад 100 000 гривень за розподіл електроенергії та перетоки реактивної енергії.

Про це повідомила пресслужба АТ Прикарпаттяобленерго.

Енергетики пишуть, що занепокоєні станом розрахунків за послуги з Долинським волоканалом. Підприємство регулярно порушує свої обов’язки щодо повноти сплати коштів за розподіл електроенергії, а його борг постійно росте.

Станом на 26 липня 2021 року комунальне підприємство боргує за розподіл електроенергії понад мільйон гривень.

Прикарпаттяобленерго листом проінформувало адміністрацію підприємства та органи місцевого самоврядування про критичний стан розрахунків з попередженням про можливе знеструмлення, щоб заборгованість за надані послуги не росла.

На адресу Прикарпаттяобленерго неодноразово надходили гарантійні лист від адміністрації Долинського водоканалу із проханням відтермінувати вимкнення та з гарантією оплати за послугу з розподілу електричної енергії та перетоки реактивної енергії, проте жодних коштів в оплату заборгованості не надійшло.

Підприємство не виконало зобов’язання щодо погашення заборгованості та не дотримується запропонованого обленерго графіку розрахунків, зазначають енергетики.

“У зв’язку із тим, що жодні відтермінування та перемовини не дають результатів, а ріст боргу Долинського водоканалу збільшується, АТ Прикарпаттяобленерго вимушене вдатися до вимкнення електропостачання підприємства”, – попередили споживачів.

КУРСу в Прикарпаттяобленерго уточнили, що остання невелика проплата від Долинського водоканалу надходила в червні.

29 липня 2021 в проміжку між 08:30 та 17:00 електропостачання підприємству буде припинено.

Керівництво АТ «Прикарпаттяобленерго» звернулося знову до уповноважених осіб КП «Водоканал» Долинської міської ради з проханням погасити заборгованість, а в разі непогашення боргу – здійснити заходи із запобігання шкідливим наслідкам відповідно до програми безпечного відключення електроживлення під час припинення розподілу електричної енергії з метою недопущення надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

Нагадаємо, раніше через борги за електроенергію комунального підприємства “Водоканал” у місті Долина відключали дві насосні станції. Тоді частина міста та село в складі Долинської громади опинилися без води.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: