fbpx

Два місяці прикарпатський готель не повертав туристу гроші – втрутилася Держпродспоживслужба

Економіка 16:22, 07.02, 2021

На Івано-Франківщині спеціалісти Держпродспоживслужби посприяли поверненню туристу помилково сплачених грошей за послугу тимчасового розміщення в готелі на одному з курортів Прикарпаття.

Днями працівники управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розглядали звернення щодо несвоєчасного повернення коштів за ненадану послугу з тимчасового розміщення в готелі.

Так, 02.11.2020 року під час оформлення платежу за послуги споживач при безготівковому розрахунку допустив технічну помилку, в результаті якої кошти було списано з його рахунку. Однак продавцю вони не надійшли. Споживач виправив помилку і переказав кошти повторно, а на повернення попередньо оформленої суми подав заявку в той самий день.

Ці дії були узгоджені з адміністрацією закладу. За домовленістю кошти мали бути повернуті споживачу протягом десяти днів. Однак процес розтягнувся на місяці.

Два місяці споживач в різний спосіб звертався до суб’єкта господарювання: усно та на електронну пошту, – однак відповіді чи пояснень не отримав.

06.01.2021 р. споживач звернувся до управління захисту споживачів на електрону адресу з проханням вирішити цю ситуацію. Спеціалісти управління провели попередній розгляд звернення, після чого кошти були повернуті споживачеві в повному обсязі.

Спеціалісти служби рекомендують у разі порушення прав споживача у сфері торгівлі чи надання послуг звертатись до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, 0342-511389), безпосередньо до управління захисту споживачів (Тисменицький район, с. Підлужжя, вул. Шевченка, 1, 0342-559617) або до консультаційних центрів районних, міських управлінь, відділів за місцем вашого проживання.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: