fbpx

Електроавтотрансу вдвічі збільшили статутний капітал – до 400 мільйонів

Економіка 09:38, 19.05, 2021

На вчорашній позачерговій сесії Івано-Франківської міської ради змінили статут та збільшили статутний капітал комунального перевізника “Електроавтотранс”.

Досі статутний капітал підприємства складав 191 мільйон гривень з максимумом до 200 мільйонів, повідомив директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк.

“Треба збільшити до 400, щоби ми могли виконувати свої зобов’язання, зокрема по програмах співпраці з європейськими партнерами і по лізингових платежах”, – обґрунтував він.

“Треба більше, бо будується тролейбусна лінія”, – підтримав мер Руслан Марцінків.

Депутати міськради ухвалили зміни до статуту і збільшення статутного капіталу до 400 млн грн 31 голосом “за”.

Нагадаємо, вже два місяці як у Франківську стартували роботи за проєктом “Будівництво нової тролейбусної лінії та тягової підстанції ТПП 15”, що його реалізує комунальний перевізник. За цей час встановлено 110 опор майбутньої контактної мережі на ділянках вул. Гетьмана Мазепи (від кільця до ЦМКЛ) та на Північному Бульварі (від вул. П. Мирного до кільця).

Паралельно з цим у місті Запоріжжя виконуються роботи з комплектування модульної тягової підстанції.

Розпочались роботи з прокладання високовольтного кабеля до ділянки майбутньої підстанції. На цьому етапі всі роботи йдуть відповідно до встановленого графіка, інформує ЕАТ. Головні завдання на наступний місяць – продовження встановлення опор контактної мережі на вулицях Гетьмана Мазепи та Романа Гурика, виконання земляних робіт на будівельному майданчику тягової підстанції (перенесення мереж та залиття фундаментів).

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: