fbpx

Івано-Франківська обласна рада затвердила бюджет на 2020 рік

Економіка 19:11, 13.12, 2019

Про це йшлося 13 грудня на тридцять третій сесії обласної ради сьомого демократичного скликання.

Директорка департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА Ірина Мацькевич розповіла про бюджет області на 2020 рік.

При формуванні обласного бюджету було враховано зростання мінімальної заробітної плати до 4074 гривень, також цей показник зросте двічі протягом року. Прожитковий мінімум з першого січня становитиме 2027 гривень, а з першого грудня – 2189 гривень.

У першому кварталі медичні заклади області будуть отримувати фінансування з обласного бюджету. З першого квітня фінансування буде здійснюватися через договори з НСЗУ. Також через Міністерство соціальної політики напряму будуть йти відшкодування за субсидії та інше, а це більш як п’ять мільярдів гривень, інформує “Галка”.

Наступного року обласний бюджет складе близько трьох мільярдів гривень. Мацькевич зазначила, що 24% видатків з обласного бюджету піде на фінансування освіти – це найбільша частка бюджету. Додамо, що в 2019 році бюджет області був близько восьми мільярдів гривень.

Прикарпаття очікує субвенцію на ремонт доріг області у розмірі 123 мільйони гривень, субвенцію в освітній сфері – 220 мільйонів гривень. Також 63 мільйони гривень – на нові автомобілі швидкої медичної допомоги. Крім того, в область надійде субвенція на будівництво біатлонного комплексу у розмірі 100 мільйонів гривень. Вісім мільйонів на придбання житла сиротам.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: