fbpx

Команду MORIS GROUP відзначили у найбільшому світовому рейтингу банківського та фінансового права

Економіка 11:43, 11.10, 2019

Адвокатське об’єднання MORIS GROUP отримало рекомендацію міжнародного рейтингу IFLR1000 2020 у сферах банківського та фінансового права і реструктуризації та банкрутства.

Команду MORIS GROUP відзначили у найбільшому світовому рейтингу банківського та фінансового права 1

IFLR1000 досліджує юридичні ринки всього світу з 1990 року і є єдиною міжнародною інституцією, яка рейтингує юридичні фірми та юристів. Це «довідник номер один»  провідних світових юридичних фірм, які спеціалізуються на фінансовому та корпоративному праві.

На сьогодні IFLR1000 проводить рейтингування у більш ніж 120 країнах. Основні критерії, які беруть до уваги, – реалізовані кейси, клієнтські відгуки та відгуки від колег по ринку.

Команду MORIS GROUP відзначили у найбільшому світовому рейтингу банківського та фінансового права 3

MORIS GROUP – це мультипрофільне адвокатське об’єднання, яке провадить повний юридичний супровід бізнесу. Вирішує проблеми не лише з допомогою загальновідомих, але й ексклюзивних інструментів. MORIS GROUP забезпечує повний супровід з будь-яких юридичних питань і надає можливість для подальшого розвитку та росту компанії через встановлення міцних та довготривалих ділових стосунків з клієнтами.

На сьогодні команда MORIS GROUP об’єднує близько 50 адвокатів та правників – експертів у різних галузях, які надають кваліфіковані послуги з питань українського та міжнародного права.

Адвокатське об’єднання відзначене багатьма міжнародними рейтингами, серед них The Legal 500: Europe, Middle East & Africa 2019, де було відмічено експертизу юристів об’єднання у корпоративному праві, вирішенні спорів та податковому праві, а також Best Lawyers 2020 Ukraine, де керуючого партнера MORIS GROUP Андрія Романчука було рекомендовано у сфері вирішення спорів. Окрім того, у 2019 році MORIS GROUP отримала Юридичну премію “Юридична фірма року з врегулювання проблемної заборгованості”.

Команду MORIS GROUP відзначили у найбільшому світовому рейтингу банківського та фінансового права 5
Олег Париляк

«Банківська практика MORIS GROUP активно розвивається впродовж останніх двох років, відколи окрема проєктна команда почала працювати з так званими toxis assets або проблемними активами банків у ліквідації. Внаслідок цього ми отримали значний досвід не тільки в галузі банківського та фінансового права, але так само й у сфері банкрутства та реструктуризації, – розповів Олег Париляк, керівник практики банківського та фінансового права АО MORIS GROUP. – Ми першими відповіли на запит щодо проведення форензік-аудитів – перевірки банків, що ліквідуються, з метою виявлення фактів неправомірних дій, які мали наслідком завдати банку збитків та могли призвести до банкрутства. Тому визнання найбільшого світового рейтингу в сфері банківського та фінансового права є бажаним, очікуваним і дуже важливим визнанням нашої діяльності і корисності того, що ми робимо».

Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: