fbpx

Кредит онлайн у CreditPlus терміново і без відмов

Економіка 12:30, 07.10, 2022

В Україні є два способи отримання кредитів — у банках та мікрофінансових організаціях. Перші спеціалізуються за цільовими кредитами, як правило, довгостроковими. Цільове кредитування — це спосіб отримання грошей у борг, при якому клієнт банку чітко вказує свою потребу: наприклад, покупку авто, нерухомості, відкриття бізнесу тощо.

Для більш дрібних потреб користувачі звертаються до МФО — наприклад, для покриття базових витрат (на оплату комунальних послуг, лікування, придбання товарів першої необхідності тощо). Це дві подібні послуги, але для них характерна різна потреба. При зверненні до банку за невеликою сумою, яку клієнт готовий покрити з нарахування зарплати, найімовірніше, буде відмова. Банки орієнтуються на більші кейси. При цьому довгогральні плани не можуть реалізувати мікрофінансові компанії. Попри те, що в деяких МФО, наприклад CreditPlus, є можливість користуватися кредитом протягом року, суми до 25 000 грн не вистачить на покупку квартири або навіть першого внеску. Мікрозайм підійде тим, кому терміново знадобилися гроші на невеликі цілі. Окремий плюс таких кредитів у тому, що клієнту не потрібно вказувати мету — він може використати кошти на власний розсуд.

Переваги термінових кредитів в онлайн-режимі

  • Дистанційне обслуговування. Клієнт може бути де завгодно у межах країни. При цьому він може отримати повний спектр послуг та якісний сервіс у віддаленому форматі. Якщо інформації на сайті обраної МФО недостатньо, менеджери можуть відповісти на будь-яке запитання максимально швидко.
  • Кредит через інтернет. Усі кроки — від подання заявки до оформлення та подальшого погашення — проходять онлайн. Завдяки цьому можна без проблем отримати гроші у будь-який час, а потім легко закрити кредит. Більш зручно працювати з додатком компанії, тому що взяти позику на картку можна лише в кілька торкань екрана смартфона. Не потрібно чекати на тривале завантаження сторінок сайту, що прискорює процес.
  • Кредит онлайн на картку будь-якого банку України. При зверненні до банку клієнт може розраховувати підняття ліміту лише з тією карткою, що він видав. Запитуючи кредит у МФО, користувач може використовувати будь-яку платіжну картку — як дебетову, так і кредитну.
  • Швидкість обробки запиту та перерахування грошей. Очікування рішення у банку може становити від кількох днів до тижня. Якщо гроші потрібні терміново, альтернативою стане кредит онлайн у МФО. При першому зверненні до CreditPlus оформлення та очікування займають не більше як 15 хвилин. При повторному поданні заявки час скорочується до 5 хвилин.
  • Акції та знижки. Такі компанії, як CreditPlus, часто проводять акції, брати участь у яких може кожен клієнт компанії. Користувачі можуть виграти цінні призи, путівки за кордон або сертифікати на придбання необхідних речей. Також лояльні клієнти, які вчасно погашають заборгованість, регулярно отримують персональні промокоди на великі знижки до 90%.

Що зробити, щоб гарантовано отримати схвалення кредитної організації?

Причини відмови бувають різними, та фінансові компанії мають право не вказувати точну причину. Водночас є кілька важливих моментів, які варто пам’ятати, щоби не отримати відмову.

  1. Вказуйте правильну та актуальну інформацію. Не варто нехтувати уважністю на етапі реєстрації. Наприклад, переплутані місцями поля, друкарські помилки або навмисна вказівка неправдивої інформації призводять до відмови. В останньому випадку клієнт може потрапити до чорного списку з позначкою «спроба шахрайства».
  2. Поліпшуйте кредитну історію. Попри лояльне ставлення до клієнтів та нейтральний статус кредитного рейтингу клієнт може отримати відмову. Таке трапляється за великої перекредитованості. Якщо у клієнта відкриті кредити у багатьох МФО і всі вони прострочені, нова компанія навряд чи схвалить кредит.
  3. Не подавайте заявку до МФО, де ви ще не погасили позику на картці. Жодна компанія не схвалить повторного запиту, якщо ви не погасили старий кредит.
  4. Виберіть одну, щонайбільше дві компанії для співпраці. Це показує, що ви є надійним клієнтом, який регулярно виконує свої зобов’язання. Крім того, якщо ви є постійним клієнтом, МФО (наприклад, CreditPlus) може надати вам особливий статус, внести до програми лояльності та надсилати великі знижки.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: